Endermologia® Cellu M6® Keymodule I – Zabiegi redukujące cellulit

Endermologia LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Już 9 na 10 kobiet bez względu na wiek czy wagę jest narażonych na cellulit, a problem ten narasta wraz z upływem lat. Cellulit objawia się w postaci gruzełkowatej „skórki pomarańczowej” stopniowo uwydatniają się na biodrach, brzuchu, udach i pośladkach. Siedzący tryb życia i niezrównoważona dieta powodują, że cellulit rozwija się, pojawiają się również wałeczki tłuszczu. Ponadto występujące u kobiet ciągłe wahania poziomu hormonów (cykl miesiączkowy, ciąża, menopauza) sprzyjają magazynowaniu i budowaniu rezerw tłuszczu. Większość kobiet bezskutecznie próbuje redukować cellulit za pomocą wszelkich środków – od diety i intensywnych ćwiczeń poprzez różnorodne kosmetyki tradycyjne i alternatywne kuracje aż do leków wyszczuplających. Dzięki przełomowej technice Endermologie® marzenie kobiet, aby pozbyć się nadmiaru krągłości i nieatrakcyjnych miejsc ze „skórką pomarańczową” staje się teraz rzeczywistością!!!

 

Metoda Endermologie® polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Zastosowana do terapii tkanki łącznej, technika ta polega na tworzeniu fałdy skórnej, która jest masowana przez rolki wprowadzane w zgodny lub przeciwny ruch obrotowy w zależności od celu terapeutycznego i stanu tkanki.

W ramach programu walki z nadwagą następuje optymalizacja wyników poprzez mechaniczne i fizjologiczne działanie na głęboko położone warstwy tłuszczu. Pobudzanie mechanizmów pozbywania się produktów odpadowych przez organizm jest idealnym sposobem na poprawę ogólnego wyglądu estetycznego, cellulit, żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, oparzeń, rozległej utraty tkanki, zwłóknień, przywarć, bóli kręgosłupa, zapalenia ścięgien, złamań czy urazów stawów. Jest metodą absolutnie bezpieczną, bezinwazyjną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Bezsprzecznie jest uznawana za numer 1 na całym świecie, jako jedyna w USA posiada potwierdzenie skuteczności działania wydane przez FDA.

Niezaprzeczalne wyniki: Każdy zabieg techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany początkowo dwa razy, później raz w tygodniu. Podczas zabiegu osoba pobierająca zabieg ubrana jest w specjalnie zaprojektowany kostium, tzw. endermowear. Znakomite, niekiedy spektakularne wyniki, jakie daje EndermologieŽ można poprzeć pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. Niektóre osoby zmniejszyły rozmiar noszonego ubrania o jeden lub dwa numery!

Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu bez zmian takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne. Ponadto uspokajające i relaksujące działanie zabiegu daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres! Rezultaty jakie osiąga się dzięki Endermologie® zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.

Główna głowica wyposażona jest w trzy (w przypadku modelu terapeutycznego Keymodule I) lub dwa (w przypadku modelu kosmetycznego Keymodule S) dołączane moduły zabiegowe. W zależności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, proces ten jest uzupełniany przez ciągłe lub rytmicznie zmienne podciśnienie. Efektem takiego oddziaływania na tkankę łączną jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej, zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. Następuje złuszczanie naskórka przez co skóra odzyskuje naturalny blask oraz elastyczność. Metodę tę stosuje się również do wspomagania terapii blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności

Tak rodziła się Endermologia

Około 20 lat temu Francuz, Louis Paul Guitay, miał wypadek motocyklowy. Pozostało mu po nim sporo blizn. W ramach rehabilitacji wziął serię specjalistycznych, kilkugodzinnych masaży wykonywanych przez kilku masażystów równocześnie. Ręcznie wałkowali fałdy skóry dla pobudzenia tkanki łącznej. Były to długie, męczące masaże, a ich efekty niejednolite, uzależnione od indywidualnych umiejętności masażysty. Dlatego po zakończeniu rehabilitacji pacjent skonstruował ma szynę, naśladującą ruchy masażystów, a firma przez niego za łożona ma w nazwie jego inicjały: LPG.

LPG

Opracowanie tekstu:

Kosmetolog:

Anna Garusiewcz – Sobolewska